«توسعه روابط بین‌المللی دو سویه – تبادل دانش و تکنولوژی» 

 

مهام نقطه اتصال جامعه متخصصین و صاحبان صنایع ایران با همتایان بین‌المللی و بازوی محرک بخش خصوصی و دولتی برای توسعه روابط تجاری و تکنولوژی، آموزش و پژوهش‌های علمی و فنی در سطح جهانی می‌باشد.
مهام به سازمان‌ها، نهادهای دولتی و کسب و کارها کمک می‌کند تا از طریق شناسایی، ارزیابی و همکاری با مراکز بین‌المللی تکنولوژی، دانش و مهارت‌های اصلی خود را ارتقاء بخشند.
همکاران و مشاوران مهام را گروهی از افراد مجرب و متخصص تشکیل داده‌اند و هر کدام به صورت حرفه‌ای حوزه تخصصی خود را اداره می‌کنند.
فعالیت‌های ما به تشویق نوآوری و توسعه پایدار کمک می‌کند.
تیم توسعه روابط تجاری مهام شامل متخصصانی است که طیف وسیعی از حوزه‌های مختلف را پوشش می‌دهند.
مهام یکی از پیشگامان ایرانی مستقل و ارائه دهنده خدمات بین‌المللی برای صاحبان صنایع، تجار و جامعه متخصصین کشور است.
مهام با ارائه راه حل‌های تحقیق و توسعه منحصر به فرد برای شرکت‌های منتخب ایرانی، موفق به کسب شهرت داخلی به عنوان گروهی که کارشناسان بی نظیر و صاحبان کسب و کار ممتاز را در کنار خود داشته، شده است.
در راستای اهداف و مأموریت های مهام و به منظور کمک به ارتقاء سطح دانش، علوم و فن آوری ایران، مهام با موفقیت تعداد کثیری از هیأت‌های اعزامی را به مراکز تحقیقی، پژوهشی و فن‌آوری بین‌المللی برای گروه‌های مختلفی از جامعه متخصصین کشور، مدیران و کارشناسان سازمان‌ها، صاحبان صنایع، ارائه دهندگان خدمات حرفه‌ای و نوآوران به انجام رسانیده است.

گروه مهام افتخار دارد که به‌عنوان تخصصی‌ترین گروه در حوزه توسعه روابط بین‌الملل در ایران، در کنار سایر برنامه‌ها و فعالیت‌ها در جهت توسعه دانش و تجارت، زمینه حضور جامعه متخصصین، صاحبان صنایع، مهندسان، پزشکان، حقوقدانان و سایر عزیزان را در مجامع بین‌المللی فراهم و بدین‌وسیله امکان برقراری ارتباط با همتایان آن‌ها را در کشورهای مختلف جهان میسر سازد.

گروه تخصصی مهام، ارتقاء دانش، فن‌آوری و زمینه‌های تجاری کشور را هدف خویش قرار داده و با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی اعزام هیأت‌های تخصصی، در این راه با پشتکار و عزم خلل‌ناپذیر به پیش می‌رود.

سفرهای هدفمند امروزه ابزار مناسبی جهت برقراری ارتباط میان تجار، مدیران، کارشناسان و متخصصان رشته‌های مختلف در جهان به شمار می‌رود که ضمن ایجاد فضای گفتگو و آشنایی با پیشرفت‌های روزآمد، امکان بازدید از مراکز صنعتی، علمی، دانشگاه‌ها، نمایشگاه‌های تخصصی، جشنواره‌های هنری، دادگاه‌های حقوقی، رویدادهای شناخته شده در جهان و همچنین شرکت در دوره‌های آموزشی تخصصی را فراهم می‌کند.

مهام وظیفه خود می‌داند که علاوه بر برنامه‌ریزی و ایجاد فرصت برای هماهنگی نشست‌های تجاری و سرمایه‌گذاری و برقراری گفتگوهای علمی و دیدار از مراکز صنعتی و علمی کشورهای مختلف جهان، نسبت به فراهم‌آوردن امکانات رفاهی و تفریحی گروه‌های اعزامی کشور نهایت مساعی خویش را با صرفه‌جویی حداکثری در هزینه‌های مسافرت به کار گیرد.

گروه مهام با کسب تجربه‌ای نزدیک به دو دهه در اجرای طرح‌های تجاری و ارتقاء علمی در داخل و خارج کشور، آمادگی دارد با نهادها و سازمان‌هایی در داخل کشور که در امور مشابه فعالیت دارند، در قالب تفاهم‌نامه‌های مشترک همکاری نماید و اجرای طرح‌های مشترک را بر عهده بگیرد.